ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ

- Засновник та художній керівник Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю«Калина», заслужений діяч мистецтв України, балетмейстер - Валерій Дебелий.
- Заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри вокально-хорової майстерності, завідувач секції хорового диригування – Людмила Шумська.
- Заслужений працівник культури України, доцент кафедри хореографії Національного Педагогічного Університету ім.М.П.Драгоманова – Володимир Білошкурський.
- Головний спеціаліст Управління міжнародного співробітництва Міністерства культури України - Наталія Бєркова.
- Співачка, телеведуча, Кавалер ордена Святої Ольги ІІІ ступеню,заслужена артистка України  - Анжеліка Рудницька.
- Доцент кафедри хореографії  Національної Академії керівних кадрів культури та мистецтв – Світлана Шалапа.
- Фіналіст  національного відбіркового туру на Євробачення - 2010, солістНаціональної опери , співак  - Іван Березовський.
- Головний режисер Класичного Художнього Альтернативного Театру, актор Національного академічного театру російської драми ім.Лесі Українки, заслужений артист України - Віктор  Кошель.
- Відома телеведуча і автор програм, поетеса, актриса, режисер, художній керівник Класичного Художнього Альтернативного Театру - Катаріна Сінчілло.
- Доцент Національного педагогічного університету ім.Михайла Драгоманова,співачка, народна артистка України - Ольга Макаренко.
- Хореограф - постановник, музикант ансамблю «Ерісіоні», артист балету ансамблю «Пхедрулі» - Лаша Цагареішвілі.
- Заслужений діяч мистецтв України, композитор, ведуча, член журі Дитячого Євробачення - Алла Мігай.
- Заслужений працівник культури України, художній керівник народного хореографічного колективу «Веселка» м.Васильків - Євгенія Монарх.
- Відмінник Освіти України, художній керівник народного художнього колективу театру хореографічних мініатюр «Цвіт папороті» - Володимир Божок.
- Популярна співачка - Каріна Плай.
- Заслужений артист України, головний балетмейстер оперної студії Національної музичної академії України ім.П.І. Чайковського – Вячеслав Вітковський.
- Учень видатного хореографа - балетмейстера Павла Вірського, колишній танцівник, соліст Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського, продюсер, хореограф – Юрій Вернігор.
- Співачка, заслужена  артистка України – Марта Шпак.
- Спiвачка, лауреат мiжнародних конкурсiв, магiстр по класу вокалу Нацiональної музичної академії  ім.П.І Чайковського, педагог Київського iнституту музики ім.Глiєри - Ірина Вороніна.
- Хореограф - постановник, художній керівникансамблю сучасно-естрадного танцю «Міраж» - Наталія Лєнь.
- Лауреат Всеукраїнських конкурсів і фестивалів «Пісенний вернісаж» та « Прем’єра пісні», композитор, поетеса, актриса театру ім.І.Франка, співачка – Агнесса Арбатова.
- Рок-музикант, магістр музичної педагогіки та виховання, викладач з гітарі – Валентин Пастухов.
- Директор, голова Тернопільського регіонального осередку Всеукраїнської громадської організації «Фундація захист прав дітей», тренер міжнародної категорії, сценарист, поетеса-піснярка, позаштатний кореспондент газети «Українське слово» - Людмила Рабінович.
- Заступник головного редактора всеукраїнського журналу  про талановитих дітей «Kids.ua» - Валентина Глущенко.
- Замісник спілки хореографів в Україні – Василь Якубовський.
- Відмінник Освіти України, викладач кафедри хорового диригування Інституту мистецтв Київського Університету ім.Бориса Гринченко, викладач з вокалу – Світлана Рябінко.
- Солістка балетуоперної студії Національної музичної академії України ім.П.І. Чайковського, балетмейстер народного вокально-хореографічного ансамблю «Зернятко» – Ірина Карась.
- Лауреат міжнародних конкурсів, педагог з вокалу, фіналіста українського відбору Євробачення, головна Попелюшка країни - Тетяна Брянцева.
- Двохразова чемпіонка України зі спортивних бальних танців, хореограф-педагог «Школи танців Чапкіса», солістка балетуоперної студії Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського - Вероніка Островська.
- Головний редактор журналу для сучасних дітей та турботливих батьків«Мир детства и чудес» - Тетяна Савчук.
- Відмінник освіти України, викладач з вокалу - Марія Матієнко.
- Переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, хореограф, солістка балету « Студії  Квартал  95», балету  Віталія Козловського, шоу-балету «Дежавю» - Віра Кузьменко.
- Керівник народного художнього колективу України вокальної студії «ЕЛЕГІЯ», член міжнародного журі - Наталія Шилова.
- Фіналіст шоу проекту «Танцюють всі-5», джокер проекту «Танцюють всі-6», хореограф – Олексій Кучеренко.
- Мистецтвознавець, методист державного центру навчальних закладів Міністерства культури України – Ірина Родіонова.
- Викладач з вокалу, член міжнародного журі, керівник народного художнього колективу України вокальної студії «ЕЛЕГІЯ» - Оксана Дружинська.
- Президент Асоціації Гармонійного Розвитку Дітей "JUNIOR" м.Кишинів (Молдова), організатор міжнародних конкурсно- фестивальних програм в Угорщині, Болгарії, Греції, Італії, Румунії - Вікторія Лукьянова.
- Президент Закавказької Асоціації фольклорних фестивалів м.Єреван (Вірменія), член всесвітнього танцювального співтовариства – Unesco, маестро, суддя міжнародної категорії з фольклорних та спортивних танців – Арман Гукасян.
- Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, член Ради жінок України, Лауреат загальнонаціональної премії «Людина року-2013» в номінації «Сфера освіти і науки», завідувач навчально-методичного центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів,викладач з вокалу – Оксана Перепельченко.
- Заслужений артист України, балетмейстер, член Спілки хореографів, художній керівник школи степу «Чарлі» - Микола Сушицький.
- Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, Посол Миру в Україні, провідний спеціаліст з музичної культури, Відмінник освіти України – Валентина Осадча.
- Керівник «Модний дім П'єр Карден Україна», ексклюзивний офіційний представник ТМ П'єр Карден в Україні, Глава департаменту «П'єр Карден Україна», дизайнер, виробник ТМ «Domani Dolie», засновник Дитячої громадської організації «Діти – квіти» - Вікторія Горлова.
- Хореограф, керівник зразкового  ансамблю «Єдельвейс», директор  центру туризму та краєзнавства дітей та юнацтва  Святошинського р-ну м. Києва - Олена Рахуба.
- Викладач вокалу дитячої музичної школи №6 ім. Германа Жуковського – Світлана Шарова.
- Викладач естрадного вокалу Міжнародної музичної школи «ЯМАХА» - Марія Русанова.
- Співачка, яка завоювала своєю творчістю глядачів Італії, Франції, Китаю та багато інших країн, фіналіст відбору Євробачення-2012, викладач вокалу – Наталія Джоя.
- Хореограф, викладач бальної хореографії, соліст шоу-балету Анні Лорак – Артем Саранча.
- Голова циклової комісії хореографічних дисциплін Чернівецького обласного училища мистецтв ім.Сидора Воробкевича, керівник художнього народного ансамблю сучасного танцю «XXI століття» -Тетяна Григорівна Лобко.
- Викладач-методист хореографічних дисциплін Чернівецького обласного училища мистецтв ім.Сидора Воробкевича, заслужений працівник культури України – Євдокія Антонівна Горбачова.
- Головний балетмейстер Заслуженого Академічного ансамблю пісню і танцю, заслужений артист України - Леонід Сидорчук
- Режисер Чернівецького академічного музично-драматичного театру ім.Ольги Кобилянської – Романов Андрій Васильович.
- Головний спеціаліст Управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації – Оксана Леонідівна Сакрієр.
- Викладач-методист училища мистецтв ім.Сидора Воробкевича – Петро Павлович Кравчук.
- Завідуючий віділом народних інструментів училища мистецтв ім.Сидора Воробкевича – Буришин Олексій Васильович.
- Відмінник Освіти України, заслужений артист України, художній керівник ансамблю народної музики «ПЛАЙ» Чернівецької обласної філармонії – Микола Гакман.
- Народна артистка України, Генеральний директор конкурсу «Міс Західна Україна» - Ольга Добрянська.
- Заслужена артистка України, солістка ансамблю пісні і танцю Збройних сил України, Президент асоціації естрадних діячів мистецтв України в Чернівецькій області, Голова Благодійного фонду «ОДНЕ ЖИТТЯ – ЦІЛИЙ СВІТ» - Христина Охітва.
- Композитор, аранжувальниця, викладач вокалу театральної студії при Чернівецькому академічному музично-драматичному театрі ім.Ольги Кобилянської - Первова-Рошка Оксана.
- Ексклюзивний концертний організатор «Cucumbers» в Україні, журналіст на Дитячому Євробаченні 2013 в Україні, музичний експерт – Ольга Осинська.
- Керівник «Модний дім П'єр Карден Україна», ексклюзивний офіційний представник Торгової Марки П'єр Карден в Україні, Глава департаменту «П'єр Карден Україна», дизайнер, виробник Торгової Марки «Domani Dolie», засновник Дитячої громадської організації «Діти – квіти», президент Міжнародної Дитячої Фешн Академії (Україна-Франція), організатор конкурсів моделей. Дизайнерів і талантів, а також модельних та дизайнерських ста жировок в Парижі - Victoria le Gro.
- Директор Центру міжнаціональних культур, організатор Міжнародних фестивалів та конкурсів - Анна Панкратова.
- Музикознавець, джазовий критик, директор єдиної в Україні школи джазового та естрадного мистецтва, представник Асамблеї діячів мистецтв України, доцент Київського національного університету культури та мистецтв - Петро Полтарєв.
- Композитор, піаніст, імпровізатор, викладач дитячої музичної школи №6 ім.Жуковського – Олексій Кисельов.
- Заслужена артистка України, актриса театру та кіно - Лариса Трояновська.
- Фіналіст шоу проекту «Танцюють всі-5», джокер проекту «Танцюють всі-6», хореограф – Олексій Кучеренко.
- Голова журі ХХ-ого Ювілейного фестивалю – доцент Київського національного університету культури та мистецтв, художній керівник легендарного вокально-інструментального ансамблю «КОБЗА», народний артист України – Євгеній Коваленко.
- Віце-президент міжнародного союзу циркових шкіл, директор Міжнародного фестивалю «Понтійська арена», член правління IOV при Юнеско в Україні – Валентина Колесніченко.
- Хореограф, фіналіст телевізійного проекту третього сезону «Танцюють всі» - Антон Давиденко.
- Президент міжнародного фестивалю-конкурсу пісенного мистецтва «Зоряні октави», поетеса-піснярка - Людмила Рабінович.
- Співачка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасниця телевізійного проекту «Голос країни 4. Перезавантаження», солістка зразково-показового оркестру Збройних сил України – Лілія Королюк.