ЗА ПІДТРИМКИ МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
ПОЛОЖЕННЯ
Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв
«ДЖЕРЕЛО НАДІЙ»

1. Організатори фестивалю.

ТОВ «Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ».
2. Мета фестивалю.

Розкриття нових талантів, популяризація української, сучасної та фольклорної творчості, взаємозбагачення культурних традицій, обміну досвідом творчої діяльності композиторів, поетів, музичних керівників, продюсерів та молодих виконавців, залучення меценатів та спонсорів щодо підтримки творчої молоді.

3. Ціль фестивалю

Дати можливість обдарованим дітям розкрити свої здібності і таланти, відкрити їм дорогу у світ мистецтва.

4. Умови проведення конкурсної програми

Основна ціль фестивалю «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» - це конкурсна програма, в якій братимуть участь солісти-вокалісти, солісти –інструменталісти, виконавці розмовного жанру, хореографічні, вокальні, інструментальні та фольклорні ансамблі, театральні колективи, оркестри народних інструментів, театри мод, музичні школи, школи декоративно-прикладного мистецтва. Також учасниками фестивалю є діти–сироти, діти із малозабезпечених сімей, шкіл-інтернатів.
Критерії, за якими будуть оцінюватися виступи учасників фестивалю – це творчий підхід та індивідуальність виконавців; реалізація задуму художнього твору; рівень виконавської майстерності; артистизм і сценічна культура; якість фонограми; естетика сценічного одягу.

5. Журі фестивалю

Оцінку виступів учасників конкурсу здійснює журі, до складу якого увійдуть видатні діячі культури та мистецтв, поети, композитори, хореографи, педагоги, представники преси та телебачення, громадської діяльності, партнери фестивалю та інші. Журі визначає переможців за кількістю набраних балів. Організатори та журі мають право встановлювати спеціальні призи. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

6. Учасники фестивалю-конкурсу

Вік учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв
«ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» від 4 до 21 року.
Учасники всіх номінацій розподіляються за такими віковими категоріями:

Дитяча номінація – від 4 до 6 років
1 категорія – від 7 до 9 років.
2 категорія – від 10 до 13 років.
3 категорія - від 14 до 17 років.
4 категорія – від 18 до 21 року.

В кожній номінації та категорії присуджуються такі місця:
- Гран-прі
- І-місце
- ІІ-місце
- ІІІ місце

Також організатори фестивалю визначають номінацію за –
«Кращий сценічний костюм» !!!

Кожному колективу та учаснику вручається диплом фестивалю, статуетка, кубок, подарунки від спонсорів фестивалю. Кожний керівник отримає подяку від дирекції фестивалю.

7. Умови участі.

Заявка-анкета додається до Положення фестивалю.
До заявки додаються: назва колективу або окремого виконавця, творча характеристика, його кількісний склад, прізвище керівника, статус колективу, солістів (чи має лауреатство), жанр в якому виступає. В заявці вказується репертуар із зазначенням назви твору, авторів музики та слів, тривалості виконання кожного твору. Бажано надати фонограми твору (плюс), записаного учасником на DVD або СD для попереднього перегляду, фото. В день конкурсної програми подати підписаний CD –диск з фонограмою (-), запис фонограми в аудіо-форматі, мати також запис на флешці!!! На диску має бути підписано тільки прізвище виконавця та назва твору.
УВАГА!!! На CD диску має бути записано тільки один твір, який буде виконувати учасник, колектив. Диски, на яких буде інша інформація, в конкурсній програмі участь НЕ БРАТИМУТЬ !!!
Солісти –вокалісти, вокальні ансамблі – один номер. Усі твори виконуються наживо, українською, російською та іноземними мовами, в супроводі інструментальної фонограми (-) або акапельно. Тривалість до 3,5 хвилин.
Хореографічні, фольклорні колективи, солісти-інструменталісти, оркестри, солісти та колективи циркового мистецтва – один номер загальною тривалістю не більше 4 хвилин.
Виконавці розмовного жанру, театральні колективи,: твори виконуються українською або російською мовами. Виступ до 5-ти хвилин.
Учасники декоративно-прикладного мистецтва – 5-6 робіт в різних направленнях.
Театри мод – показ до 5-ти хвилин.
( Концертні костюми учасників мають виглядати естетично!!!)

8. Умови прийому учасників фестивалю.

Бажаючі взяти участь у фестивалі-конкурсі повинні подати наступні документи:
- Фотографію учасника, колективу.
- Заяву- анкету (Додаток1);
- Копію свідоцтва про народження;
- Документ про внесок участі у фестивалі.

Кожен учасник, допущений до конкурсної програми має прибути разом із супроводжуючою особою, або офіційним представником, який несе повну юридичну відповідальність за нього. Кожен учасник сплачує благодійний внесок за участь у фестивалі-конкурсі. Регіональні представники, або супроводжуючі особи, повинні заздалегідь повідомити Оргкомітет конкурсу про день і час прибуття. Оргкомітет залишає за собою право вносити корективи до Положення фестивалю-конкурсу, враховуючи при цьому черговість надходження заявок та форс-мажорних обставин.

9. Фінансування.

Проїзд, проживання, харчування запрошених та учасників фес¬тивалю здійснюється за власний рахунок, або установи, що їх відряджає.
Проведення заходу здійснюється за рахунок коштів організаторів фестивалю та благодійних внесків учасників.
Інформація за телефонами: +38(044) 229-01-37; +38(050) 206-54-16; +38(098) 999-222-3;
E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будемо раді бачити Вас на
Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв
«ДЖЕРЕЛО НАДІЙ»

ОРГКОМІТЕТ ФЕСТИВАЛЮ